Portfolio

U nas każdy wypocznie i poczuje się jak w domu

Willa Poręba

Szklarska Poręba to miasto w województwie dolnośląskim, w powiecie jeleniogórskim. Przepiękna oraz bogata w historię miejscowość którą na rok 2020 zamieszkuje około 10 000 ludzi. Szklarska Poręba to największa stacja klimatyczna Dolnego Śląska, znana i lubiana od połowy XIX wieku.

Marson nieruchomości

rozyckiego6

To co nas wyróżnia to budujemy, prezentujemy i dopiero wtedy oferujemy do sprzedaży! Większość ofert dostępnych na rynku pierwotnym jest realizowana za środki Kupujących, a zainwestowane pieniądze rok przed przekazaniem kluczy podnoszą Twoją inwestycję nawet o kilkanaście tyś. zł. Pamiętaj i policz zanim wydasz pierwszą złotówkę za wirtualną nieruchomość!

Autoryzowany dealer marek Hyundai, Citroen, ISUZU

MK Centrum

MK Centrum daje swoim klientom nową, jakość obsługi. Przygotujemy najlepszą ofertę: zakupu najnowszych modeli samochodów marki Hyundai, Citroen oraz ISUZU, zakupu auta używanego, finansowania samochodu, pakietu ubezpieczenia, atrakcyjny pakiet odkupu starego auta, zostawisz swoje stare auto w rozliczeniu.

Obróbka galwaniczna Zn-Al-i , stali, żeliwa, metale kolorowe

Znicro

Firma ZNICRO od roku 1991 działa w branży usług galwanicznych specjalizując się zarówno w pokryciach technicznych jak i dekoracyjnych. Nasze osobiste ponad 30 letnie doświadczenie oraz stosowanie najlepszej chemii i technologii dostępnej na rynku są gwarantem wysokiej jakości świadczonych przez naszą firmę usług.

Wypożyczalnia Samochodów Pierwszej Klasy

Limuzyny: Auta luksusowe

Wynajem samochodu z kierowcą dla Młodej Pary oraz dla Gości. Ślub to wydarzenie często jedno w całym życiu. Oferujemy niezapomniana oprawę tego dnia. Młodej Parze w tym dniu oferujemy luksusowe podróż w nowe życie. W królewskim komforcie spędzicie Państwo pierwsze chwile małżeństwa.

Odkryj piękną Bułgarię

DK Realtor

Riwiera Bułgarska to przepiękne piaszczyste plaże nad krystalicznie czystym Morzem Czarnym. Riwiera oferuje wiele atrakcji: dyskoteki, parki wodne, atrakcyjne zabytki. To także raj dla osób uwielbiających sporty wodne.

Orodukcja i import dobrej jakości obuwia roboczego

Galmag

Firma Galmag od początku swojego powstania skupiała się na produkcji i imporcie dobrej jakości obuwia roboczego oraz butów gumowo-filcowych, a kolejne lata przyniosły rozwój innych kategorii środków ochrony indywidualnej – odzieży, rękawic i akcesoriów.

Kursy maturalne Warszawa

Collegium-novum

Collegium-novum.pl Zobacz jak nasi nauczyciele i wykładowcy oceniają ostatnie egzaminy maturalne w kontekście zajęć w Collegium Novum. W poszczególnych zakładkach przedmiotowych w zakładce "Matura komentarze" znajdziesz dokładne analizy arkuszy maturalnych z matury 2020 i lat ubiegłych.

Rent a car

DSD

Nasza firma to wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych w Łodzi, Warszawie i Poznaniu, możliwy jest również odbiór i zwrot samochodu w dowolnym mieście na terenie naszego kraju. Oferujemy wynajem zarówno krótko jak i długoterminowy. Oferta wynajmu skierowana jest do osób prywatnych a także firm.

Pracownia Architektury Wnętrz

MProjekt

Zajmuje się szeroko rozumianym projektowaniem w zakresie architektury wnętrz jak też w zakresie architektury użytkowej i grafiki. Pracownia kreuje wnętrza nowoczesne dopasowane do potrzeb i oczekiwań, jej odbiorców.

Wypożyczalnia samochodów

EuroPort

EuroPort jest spółką wywodzącą się z firmy MK Centrum, która działa na łódzkim rynku motoryzacyjnym od 2008 roku. MK Centrum jest autoryzowanym dealerem marek Citroen i Hyundai. Jako wypożyczalnia samochodów EuroPort, oferujemy usługi zarówno klientom indywidualnym jak i firmom. Nasza flota składa się wyłącznie z nowych samochodów podzielonych na różne klasy: począwszy od małych aut miejskich, poprzez klasę średnią i SUV, aż po samochody dostawcze.Oferujemy Państwu wynajem krótkoterminowy, średnioterminowy oraz długoterminowy.

Znajdź chwilę na spokój.

Intro Strefa

W zamieszaniu i zgiełku codziennego życia łatwo pozostawić własne potrzeby na szarym końcu. Pędzimy, by wszystko pozałatwiać, biegniemy, by wszędzie zdążyć, spieszymy się, by zobaczyć, usłyszeć. A gdzie w tym wszystkim chwila spokoju i wyciszenia?

  • 1
  • 2
  • 3