42 298 09 71 / 72, 792 885 750
kontakt z nami - telefon
szukaj
SEBDAN zdjęcia
USŁUGI REKLAMOWE


Z nami reklama jest skuteczna

Sebdan.pl oferuje Państwu usługi w zakresie projektowania i produkcji materiałów i gadżetów reklamowych.

Działamy w oparciu o legalne oprogramowanie

Przygotowujemy materiały do druku zarówno offsetowego jak i folwentowego. Wykonamy dla Państwa zarówno niewielkie ulotki, jak i wielkoformatowe wydruki. Wszystko w oparciu o legalne oprogramowanie.

Targeting w reklamie

Przed etapem projektowania, dogłębnie analizujemy przeznaczenie a także target materiałów. Koncentrujemy się zarówno na ich atrakcyjnym wyglądzie jak również na tym, by były one wykonane pod ściśle określoną grupę docelową. Dzięki temu będą lepiej odbierane przez potencjalnych klientów, do których są adresowane. Zwiększy się wówczas prawdopodobieństwo, że zakupią oni Państwa produkt lub że skorzystają z Waszych usług.

Branding w reklamie

W propozycji usług Sebdan.pl znajdą Państwo również kompleksową identyfikację wizualną firmy lub produktu. W krótkim czasie zbudują one swoją markę na rynku i będą wyróżniać się spośród innych, konkurencyjnych marek. Stworzymy od podstaw logotyp, właściwą kolorystykę i krój pisma, zaprojektujemy eleganckie wizytówki, profesjonalne teczki ofertowe itp.

Z nami stworzą Państwo także niepowtarzalne banery reklamowe, namioty handlowe i inne elementy promocyjne na zewnątrz. Gwarantują one, że nazwa Państwa firmy szybko zacznie być kojarzona wśród szerokiej rzeszy ludzi.

Oryginalność

Wykonywane przez nas elementy są unikatowe – nie powielamy schematów konkurencji. Każde Państwa zlecenie potraktujemy indywidualnie.

POMOC ZDALNA
Pobierz program do zdalnego pulpitu.
Podłączymy się i pomożemy usunąć usterkę.


PROMOCJA
SEBDAN.PL © 2015