42 298 09 71 / 72, 792 885 750
kontakt z nami - telefon
szukaj
SEBDAN zdjęcia
STRONY INTERNETOWE


Tworzymy strony internetowe

Sebdan.pl oferuje Państwu kompleksowe projektowanie i tworzenie stron internetowych. Dokładamy wszelkich starań, by spełnić wszystkie Wasze wymagania i życzenia. Gwarantuje to Państwu otrzymanie czytelnej, estetycznej i łatwej w obsłudze witryny www.

Bogate portfolio stron internetowych

Indywidualne podejście do każdego klienta sprawia, że zaprojektowana przez nas strona internetowa będzie oryginalna i z łatwością wyróżni się na tle innych witryn Państwa konkurencji. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie tworzenia różnego typu stron internetowych – przygotowywaliśmy je dla rozmaitych klientów z Polski i zza granicy. Wśród ponad 150 stworzonych przez nas witryn internetowych znajdują się zarówno proste strony-wizytówki, portale, jak również firmowe sklepy internetowe.

Kompatybilność

Przygotowując dla Państwa stronę internetową dokładamy wszelkich starań by była ona w pełni zintegrowana z systemem informatycznym Państwa firmy. Nasze strony działają m.in. w systemach insert, page, comarch itp., zgodnie ze standardami w3c. Projektowane przez nas witryny i serwisy oparte są o najnowsze technologie javacsript, php i jquery.

Aplikacje i bazy danych

W propozycji usług Sebdan.pl znajdą Państwo również tworzenie różnego typu aplikacji bazodanowych i webowych, ułatwiających np. prowadzenie firmy. Podobnie jak w przypadku stron internetowych, aplikacje są w pełni dopasowane do Państwa potrzeb i doskonale uzupełniają tworzone przez nas witryny www.

 

POMOC ZDALNA
Pobierz program do zdalnego pulpitu.
Podłączymy się i pomożemy usunąć usterkę.


PROMOCJA
SEBDAN.PL © 2015