42 298 09 71 / 72, 792 885 750
kontakt z nami - telefon
szukaj
SEBDAN zdjęcia
PROGRAMY DLA FIRM


Mamy program dla Państwa firmy

Aby ułatwić Państwu zarządzanie Waszą firmą, proponujemy nasze autorskie, tworzone na indywidualne zamówienie programy do prowadzenia bieżącej działalności firm.

Łatwiejsze zarządzanie firmą

Jesteśmy w stanie zaprojektować, stworzyć i wdrożyć dowolny program dla firmy związany z obsługą informatyczną, na którą składa się np. wystawianie faktur, narzędzia do obliczania kosztów, systemy finansowo-sprzętowe, magazynowo-handlowe, kadrowo-płacowe, czy ERT. Usługę tę uzupełnia możliwość przygotowania jednego, dużego programu, integrującego wszystkie wyżej wymienione.

Audyt

Tworzenie programów dla firm poprzedzamy specjalistycznym audytem, po którym opracowujemy koncepcję budowy systemu informatycznego. Następnie prowadzimy rozpoznanie w systemie istniejącym już w Państwa firmie – w zależności od potrzeb programujemy go albo koordynujemy działania innych firm. O wszelkich zmianach jesteście Państwo informowani na bieżąco.

Wpływamy na polepszenie wydajności Twojej firmy

Dodatkowo proponujemy także zdalną obsługę informatyczną. Rozwiązanie to pozwala na zarządzanie infrastrukturą informatyczną na terenie całego kraju z jednego miejsca – to nie tylko wygoda, ale również znaczne obniżenie kosztów. Obsługa i nadzór nad filiami firmy rozsianymi np. po całej Polsce odbywa się z wtedy za pomocą zdalnego pulpitu.

Referencje i portfolio w zakresie programowania

Z tworzonych przez nas programów dla firm skorzystało już szereg podmiotów działających na terenie województwa łódzkiego – zapraszamy do zapoznania się z wystawionymi nam przez nie referencjami.

POMOC ZDALNA
Pobierz program do zdalnego pulpitu.
Podłączymy się i pomożemy usunąć usterkę.


PROMOCJA
SEBDAN.PL © 2015