42 298 09 71 / 72, 792 885 750
kontakt z nami - telefon
szukaj
SEBDAN zdjęcia
O NAS


SEBDAN.PL to firma, która powstała w 2005 roku łącząc zapał, energię i umiejętności osób ją tworzących.


Z biegiem czasu pogłębialiśmy swoją wiedzę, tworząc coraz większe i bardziej reprezentacyjne projekty. Dzisiaj możemy się poszczycić rozwiniętą produkcją stron, sklepów oraz serwisów internetowych, dostosowanych do wysokich wymagań Klientów.

Nasz zespół tworzą młodzi ludzie – osoby o wykształceniu informatycznym, graficy oraz specjaliści z dziedziny zastosowania marketingu w Internecie, którzy pracują z pasją i zaangażowaniem w tworzone projekty. Każdy produkt jest traktowany indywidualnie, bowiem naszym celem jest sukces budowanych przez nas serwisów.

Szeroki zakres naszej oferty obejmuje wykonywanie reklamowych i informacyjnych serwisów www, portali oraz sklepów internetowych dla firm krajowych i zagranicznych. Zajmujemy się również hostingiem i utrzymaniem domen. Firma zajmuje się także działaniami promocyjnymi w Internecie, organizujemy kampanie reklamowe dla małych i średnich przedsiębiorstw – od stworzenia folderów reklamowych, reklam przestrzennych po profesjonalnych portale internetowe.

Ponadto dostarczamy kompleksowe usługi informatyczne związane z projektowaniem i wykonaniem sieci komputerowych, wdrażaniem oprogramowania wspomagającego pracę przedsiębiorstw oraz nadzór informatyczny.

Skontakuj się z nami !!!

POMOC ZDALNA
Pobierz program do zdalnego pulpitu.
Podłączymy się i pomożemy usunąć usterkę.


PROMOCJA
SEBDAN.PL © 2015