42 298 09 71 / 72, 792 885 750
kontakt z nami - telefon
szukaj
SEBDAN zdjęcia
OBSŁUGA INFORMATYCZNA


Profesjonalna obsługa informatyczna firm

Nasi wykwalifikowani informatycy zapewnią kompleksową obsługę informatyczną Państwa firmie. Współpracując z nami zyskacie pewność, że infrastruktura informatyczna w Waszej firmie będzie działać bez zarzutu.

Usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb Państwa dirmy

Infrastrukturę stworzymy od podstaw niezależnie od wielkości Państwa firmy. Jeśli infrastruktura już istnieje, zmodernizujemy jej środowisko i zabezpieczymy najważniejsze dane. Wszystko dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta, któremu proponujemy szeroki wachlarz usług dopasowanych do jego potrzeb.

Oferujemy krótki termin realizacji prac serwisowych

Zakres naszych usług obejmuje także rozwiązywanie typowych problemów, które pojawiają się w trakcie eksploatacji firmowej infrastruktury informatycznej. Są to m.in. audyt i inwentaryzacja sprzętu komputerowego, zabezpieczenia sieci lokalnej, archiwizacja danych, jak również systematyczne dokonywanie konserwacji sprzętu komputerowego. W ramach usług proponujemy też doradztwo eksploatacyjne i pomoc zdalną – pojawiające się usterki naprawiamy najszybciej, jak to tylko możliwe.

Wpływamy na lepszą wydajność Państwa pracowników

W ofercie Sebdan.pl znajdziecie Państwo również opcję stworzenia systemów wspomagających bieżącą działalność Waszych firm. Są to systemy finansowo-sprzętowe, magazynowo-handlowe, kadrowo-płacowe, ERT, itp., które stworzone tylko dla Państwa, ułatwią np. prowadzenie księgowości czy magazynowanie towarów. Systemy tworzone są pod konkretnego klienta i w oparciu o jego oczekiwania.

POMOC ZDALNA
Pobierz program do zdalnego pulpitu.
Podłączymy się i pomożemy usunąć usterkę.


PROMOCJA
SEBDAN.PL © 2015