42 298 09 71 / 72, 792 885 750
kontakt z nami - telefon
szukaj
SEBDAN zdjęcia
NOWA STRONA
POMOC ZDALNA
Pobierz program do zdalnego pulpitu.
Podłączymy się i pomożemy usunąć usterkę.

Strony internetowe


Wykonujemy oryginalne, czytelne i łatwe w obsłudze strony internetowe. Działają m.in. w systemach insert, page, comarch itp., zgodnie ze standardami w3c. Ich projektowanie i tworzenie odbywa się w oparciu o najnowsze technologie: javacsript, php i jquery. Nasze portfolio to 150 witryn internetowych – stron-wizytówek, portali i sklepów internetowych – stworzonych dla różnych klientów w Polsce i zagranicą. Proponujemy także tworzenie różnego typu aplikacji bazodanowych i webowych, ułatwiających np. prowadzenie firmy.

Czytaj więcej

Reklamy


Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie projektowania i produkcji materiałów do reklamy. Przygotowujemy je do druku zarówno offsetowego jak i folwentowego, co oznacza, że jesteśmy w stanie wykonać niewielkie ulotki, jak i wielkoformatowe wydruki. Wszystko odbywa się w oparciu o legalne oprogramowanie. Oferujemy także profesjonalną identyfikację wizualną firmy lub produktu. Stworzymy od podstaw logotyp, właściwą kolorystykę i krój pisma, zaprojektujemy eleganckie wizytówki, profesjonalne teczki ofertowe itp.

Czytaj więcej

Obsługa informatyczna firm


Nasi fachowi informatycy zapewnią kompleksowy outsourcing IT oraz obsługę informatyczną rozmaitym firmom. Niezbędną infrastrukturę tworzymy od podstaw niezależnie od wielkości firmy; jeśli infrastruktura już istnieje, modernizujemy jej środowisko i zabezpieczymy najważniejsze dane. W ramach obsługi proponujemy również rozwiązywanie typowych problemów, które pojawiają się w trakcie eksploatacji firmowej infrastruktury informatycznej. Są to m.in. audyt i inwentaryzacja sprzętu, zabezpieczenia sieci lokalnej, czy archiwizacja danych.

Czytaj więcej

Programy dla firmy


Na indywidualne zamówienie tworzymy autorskie programy do obsługi informatycznej firm, które ułatwiają ich prowadzenie oraz bieżącą działalność. Są to m.in. programy do wystawiania faktur, narzędzia do obliczania kosztów, systemy finansowo-sprzętowe, magazynowo-handlowe, kadrowo-płacowe, czy do obsługi sprzedaży. Usługę tę uzupełnia możliwość przygotowania jednego, dużego programu, integrującego wszystkie wyżej wymienione. Tworzenie programu zawsze poprzedzone jest przeprowadzeniem audytu w firmie zlecającej.

Czytaj więcej

Wdrożenia programów dla firm


Naszafirma wdraża i kordynuuje wdrożenia systemów informatycznych, tak jak i dla mikro firm, także dla firm z sektora małych i średnich firm.

Posiadamy ogromne doświadczenie, związane z doborem odpowiedniego oprogramowania dla firm handlowych, czy produkcyjnych. Nasza firma również specjalizuje się w integracji, importem danych z różnych systemów informatycznych.

Czytaj więcej

Sprzedaż urządzeń fiskalnych


Prowadzimy sprzedaż i serwis urządzeń fiskalnych polskiej firmy POSNET. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystko, co jest związane z wyposażeniem sklepów, czy firm: kasy fiskalne, drukarki fiskalne, wagi, czytniki kodów kreskowych, oprogramowanie cyz wagi.

Nasi pracownicy to fachowcy wysokiej klasy (m.in. prowadzimy szkolenia dla instytucji z obsługi urządzeń fiskalnych), dlatego optymalnie dobiorą cały system fiskalny do Państwa potrzeb.

Sprawdź naszą ofertę...

Czytaj więcej
SEBDAN.PL © 2015